Yapı Teklif Verileri

 

 
 

Kolay Erişim

 
 
destek@bedavahizmet.com adresini MSN Messenger listenize eklemek için tıklayınız
 

Duyurular

 

YapıTeklif.com dan büyük KAMPANYA!!!...
İş ve talep sahiplerinin iletişim bilgilerine anında erişim fırsatı
ALTIN ÜYELİK...
Yıllık 50 TL
Üstelik Garanti Bankası kredi kartlarına 5 Taksit fırsatıyla
Detaylı bilgi için tıklayın...İnsan Kaynakları servisimiz hizmetinizde... İnşaat sektörüne yönelik iş ilanları ve özgeçmiş (CV) bankası için tıklayınız.

Firma - Ürün - Hizmet tanıtım sayfalarımız hizmetinizde... Bilgi için tıklayınız.

Değerli yazarlardan inşaat sektörüyle ilgili makaleleri yayınladığımız makaleler bölümümüz yayına girmiştir.

 
 

TEKLİF VERMEK İÇİN

 

 BİZİMLE ÇALIŞMAK İŞ/MALZEME TALEPLERİNE TEKLİF VERMEK İSTEYEN

Kaba ve ince inşaat işlerinde görev almak üzere taşeron firma ve ustalar, yapı malzemecileri, müteahhit, serbest çalışan iç mimar, mühendis, mimar, proje veya çizimle uğraşanlar; sistemimize BEDAVA üye olmak için tıklayınız.

 
 

LINK Değişim Programı

 
ArteYapi.com
İnşaat projeleri ve müteahhitlik hizmetleri

YapiBox.com
YKS, Kapı otomasyon, alüminyum korkuluk, paslanmaz çelik korkuluk ve küpeşte, pvc doğrama sistemleri

TatilUcakOtel.com
Tatil, otel, tatil bölgeleri, gezilecek yerler

Eyüp Osmanlı Parkı ve Sosyal Tesis ile daha güzel..

Eyüp Osmanlı Parkı ve Sosyal Tesis ile daha güzel..Eyüp Osmanlı Park ve Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'ni açan Başkan Topbaş, "Bir kültür vadisine dönüştürdüğümüz Haliç'e Leonardo da Vinci'nin projesini çizdiği ‘Yaya Geçiş Köprüsü'nü inşa edeceğiz" dedi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Eyüp'te Haliç sahilinde düzenlediği Osmanlı Parkı ile inşa ettiği Sosyal Tesis Başkan Kadir Topbaş ve Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç tarafından hizmete alındı. Törende İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin çok sayıda bürokratı da hazır bulundu.
Törende konuşan Başkan Kadir Topbaş, Başbakan Erdoğan'ın belediye başkanlığı döneminde tam anlamıyla temizlenen Haliç'in artık yaşayanlara ve ziyaret edenlere mutluluk veren bir gezi ve kültür vadisi haline dönüştüğünü belirterek, "Geleneksel kültürümüzden ve kültürel mirastan önemli izler taşıyan Haliç'i yatırımlarla kültür-sanat ve aktivite vadisine dönüştürüyoruz. Burada daha önce bakımsız kalan Osmanlı Parkı'nı her şeyi ile yeniledik ve içine güzel bir sosyal tesis inşa ettik. Yeşil alanlarıyla, havuzlarıyla ve güvenliğiyle bu bölge 24 saat yaşanacak bir mekan oldu. Büyükşehir Belediyesi olarak özellikle İstanbul turizmini geliştirecek alanları arttırıyoruz" diye konuştu.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal tesislerinin her yıl 7 milyonun üzerinde insanı ağırladığına dikkat çeken Başkan Topbaş, göreve geldiklerinde sahillerin ve parkların işgal edilmiş olduğunu hatırlattı. Çok önemli bir mücadeleyle şehrin bütün sahillerini ve parklarını İstanbullulara açtıklarını anlatan Kadir Topbaş, Eyüp sınırları içindeki Alibeyköy Deresi'ni de ıslah ederek bölgeyi sellerden tamamen kurtardıklarını belirtti. Topbaş, sözlerini şöyle sürdürdü; "Bize çok onurlu bir görev verdiği için halkımıza teşekkür ediyorum. Hizmet bizim aşkımız. Bu aşkla vatandaşlarımızın parasını en iyi şekilde değerlendirdik, çok önemli yatırımlara imza attık. Çok iş yaptık. Vaktimiz olmadığı için yapıklarımızı anlatmaya fırsat bulamadık. Tarlada izi olanın ekinde yüzü olur. Yerel seçimler öncesinde vatandaşlarımızın önüne alnımız açık olarak çıkıyoruz."
2009'da İstanbul'da düzenlenecek Dünya Su Forumu'nu Haliç'teki Sütlüce Kültür Merkezi'nde yapacaklarını ve yurtdışından bu forum için 20 bin kişinin geleceğini dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Bir kültür vadisine dönüştürdüğümüz Haliç'e Leonardo da Vinci'nin projesini çizdiği ‘Yaya Geçiş Köprüsü'nü inşa ederek bu bölgeyi dünya turizmine açacağız. Yurt içinden ve dışından binlerce insan projesi çok tarihi olan bu köprüyü görmeye gelecek" dedi.
Törende konuşan Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç de Eyüp'ün merkezindeki top sahasını Osmanlı Parkı'nın yanındaki alana almak için Büyükşehir Belediyesi ile bir proje üzerinde çalıştıklarını açıklayarak, "Eyüp Sultan bölgesindeki top sahasını da altında yeraltı otoparkı bulunan yeşil alan yaparak halkımıza açacağız" diye konuştu. Törende konuşmaların ardından Başkan Topbaş, Ahmet Genç ve beraberindekiler kurdele keserek Eyüp Osmanlı Park ve Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nin açılışını gerçekleştirdiler.
Kaynak: İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Bu haber 3186 defa okunmuştur.

SAYFA BAŞINA DÖN                                HABERLER SAYFASINA DÖN